Jste živnostník, malá nebo střední firma?

Nedělejte stále stejné úkony dokola. Mějte chytrý firemní informační systém!

Ušetřete si zbytečnou práci a zvyšte výkon firmy a vašich zaměstnanců díky firemnímu informačnímu systému. 

  • Sedne Vám na míru
  • Využijete svůj čas efektivněji
  • Vaše zaběhlé postupy nebudou problém

Nabízíme firemní informační systém

Proč potřebuji vlastní interní firemní systém?

Interní firemní systém, vytvořený přímo pro konkrétní firmu, přináší velkou příležitost jak přinést do firmy inovace, ušetřit čas a zvýšit výkon zaměstnanců. Komerční řešení jsou často velmi nákladná a  nastavena velmi obecně. Takové to firemní informační systémy nemusí plnit požadavky na přesné firemní postupy. Vlastní firemní systém oproti němu přináší spoustu výhod.

Firemní informační systém může spojovat různé technologie, od výpočetních a databázových kapacit po mobilní aplikace. Takovýto systém muže obsahovat i smart technologie například zpracování obrazu. Každá velká firma takový firemní informační systém má a je nedílnou součástí její řízení.

firemní systém, firemní informační systém

Práce odkudkoliv

V aktuální nejisté době je potřeba zajistit firemním zaměstnancům možnost pracovat z domova. Interní systém, přístupný z internetu pomocí webové stránky vytváří možnosti pro práci zaměstnanců.

f

Optimalizace

Velký počet papírů a postupů může být náročné zpracovat a dodržet a mohou se objevovat chyby. Systém, navržený přímo na míru firemním postupům, ušetří v maximální míře čas, omezí chybovost a zjednoduší kontrolu zaměstnanců  

Kontrola

Systém obsahuje různá upozornění, hlídače termínů, postupů a tím zajišťuje, že pracovník na nic nezapomene. Vedoucí pracovník pak může sledovat průběh jednotlivých procesů a předejít případným problémům.

Vývoj firemního systému

Během vývoje systému úzce spolupracujeme s klientem. Interní firemní systém musí kopíroval zavedené firemní postupy. Díky tomu se zaměstnanci rychleji se systémem učí a je pro ně přirozenější systém používat

firemní informační systém, vývoj, spolupráce, vývoj mobilní aplikace, tvorba webové stránky
vývoj firemního informačního systému, vývoj webové stránky, vývoj mobilní aplikace

Spolupráce

Spolupráce je při vzniku nového firemního systému to nejdůležitější. My potřebujeme znát vaše postupy, vy potřebujete, aby nový systém ušetřil čas a náklady.

Pro interní systém bude nejdřív sepsána podrobná projektová dokumentace. Díky tomu budete přesně vědět kdy a jak jsou jaké dohodnuté termíny, a jaké části systému budou vyhotoveny.