Jaká je cena za kterou tvoříme webové stránky?

Zajímá Vás na kolik takové stránky přijdou? Připravili jsme pro Vás seznam kde vždy zjistíte co obsahují jednotlivé balíčky a jaká je jejich cena.

Jak vybrat jaké webové stránky budu potřebovat?

Během podnikání každý dospěje k závěru,  že je potřeba mít webové stránky. Ať už se jedná o podnikání na internetu, kde jsou stránky hlavní vlajkovou lodí celého podnikání, a nebo pouze potřebujete rozšířit řady svých zákazníků o nové. Pak přijde na řadu otázka: Jaké webové stránky potřebuji a jaká bude jejich cena?
webove stranky cena - ekonomický výběr

Na internetu je velké množství možností jak si zřídit webové stránky. At už zcela zdarma či za velkou cenu. Hlavní je rozhodnout jaký by měly mít webové stránky cíl. Pokud pouze chcete odkázat návštěvníka na místo kde jsou uloženy informace pak se hodí základní verze nebo verze zdarma u těch to typu bývá cena nízká. V případě, že by webové stránky měly obsahovat složitější funkce, rezervační systémy, nebo komplexní řešení pro komunikaci, pak bude cena takových stránek vyšší. Takové stránky pomohou Vašemu podnikání nejen růst ale také vám z automatizují různé procesy a ulehčí práci. V tomto případě je lepší trochu investovat a nechat si udělat webové stránky na míru včetně podpory pro vyhledávače.

Celková cena za webové stránky se pak zpravidla odvíjí od práce která je na stránkách odvedena. Pokud na Vašich stránkách pracuje tým zkušených programátorů je to jiné, než když se webové stránky nemusí vyvíjet. Je pak ale možné, že stránky nebudou plnit svůj účel a budete zbytečně přicházet o zákazníky. Pokud to tedy s webovými stránkami myslíte vážně, měli by jste jejich tvorbu nechat na odborníkovi.

Naše Ceny

Jednoduché webové stránky

Základní a jednoduché webové stránky pro vás či vaši firmu. V ceně je zřízení webhostingu, registrace domény, a vytvoření základních stránek, jejich nahrání a finální úpravy včetně základního SEO a pomoci s texty.

od 5000

(koncová cena závisí na velikosti webových stránek)

Komplexní webové stránky na míru

Kompletní vytvoření webových stránek. Vytvoříme je kompletně od začátku až do konce včetně designového návrhu, a vlastního administrativního systému. Takové webové stránky mohou obsahovat velké množství funkcí přímo na míru. V ceně je zřízení webhostingu, registrace domény, a vytvoření vizuálního návrhu stránek, programování všech funkcí, nahrání a finální úpravy včetně základního SEO a pomoci s texty.

od 20 000

(koncová cena závisí na velikosti webových stránek)